Hold - U8 Gymnaster - U8 Hold - U9 Gymnaster - U9 Hold - U10 Gymnaster - U10 Hold - U11 Gymnaster - U11 Hold - U12 Gymnaster - U12 Hold - U13 Gymnaster - U13 Hold - U14 Gymnaster - U14
U8
U9
U10
Greve Gymnastik og Trampolin Greve I alt
Emil Rohde 7,20 5,60 10,30 9,25 7,90 8,30 48,55
Hugo Wendelboe Træde 4,40 2,90 4,40 5,00 2,80 3,20 22,70
Isak Seymour Sidenius 9,00 7,80 10,70 9,60 8,90 8,70 54,70
Mano Lander 4,80 3,30 4,70 5,45 4,00 5,10 27,35
Mingus Zack Hansen 5,60 4,10 6,40 6,35 6,10 5,70 34,25
Nicolai Hejlesen 3,40 3,00 4,50 4,70 1,90 4,00 21,50
Oliver Mesfin Due Jessen 8,40 5,50 9,80 8,65 8,30 9,10 49,75
Tobias skjoldegard 4,00 2,70 5,00 4,80 3,80 4,20 24,50
Total 24,60 18,90 30,80 27,50 25,10 26,10 153,00
 
Nakskov GF NGF I alt
Elias Buch Schøning 5,10 4,20 6,00 5,50 5,00 3,80 29,60
Lucas Hartvig Sunke 5,60 5,00 6,30 6,35 5,00 5,40 33,65
Malthe Johansen 4,20 3,90 4,70 5,40 4,30 4,70 27,20
Marcus Engelbfecht Hansen 4,30 3,40 4,00 5,50 3,80 3,90 24,90
Oliver Bonde 3,60 3,10 4,20 5,30 3,60 2,80 22,60
Oliver Nicolaisen 4,50 3,40 3,90 4,95 4,60 3,60 24,95
Storm Gjerpe Lahrmann Sørensen 8,90 8,70 9,70 8,95 9,20 8,70 54,15
Total 19,60 17,90 22,00 20,80 19,20 18,80 118,30
 
Gymnastikforeningen Hermes Hermes I alt
Eyoel Wondwossen 4,10 2,50 4,10 5,00 3,80 2,00 21,50
Sebastian Løvenfalk Kyllesbech 8,20 3,80 7,80 9,00 6,40 6,90 42,10
Willads Windeløv 5,90 4,00 6,20 7,40 5,60 6,10 35,20
Total 18,20 10,30 18,10 21,40 15,80 15,00 98,80
 
U11
U12
KG66 Kastrup KG66 I alt
Alexander Elkins 8,50 2,30 10,60 9,30 9,90 10,00 50,60
Andreas Halkjær Stausholm 8,40 7,10 7,70 8,15 6,70 7,50 45,55
Carl Rafn Stephensen 7,90 7,10 9,90 10,50 10,30 10,70 56,40
Charlie Pank 7,50 7,40 7,90 8,30 6,20 7,20 44,50
Jacob Hussain 9,50 8,40 10,10 8,90 10,00 10,30 57,20
Oscar Schläger-Johansen 7,10 6,30 7,60 8,35 5,30 6,00 40,65
Total 26,40 22,90 30,60 28,70 30,20 31,00 169,80
 
Gymnastikforeningen Hermes Hermes I alt
Asger Nyholm 9,30 6,70 10,00 8,85 8,00 8,80 51,65
Dennis Spesivtsev 9,10 8,80 13,10 10,70 10,60 10,20 62,50
Jens Arvid Filtenborg Tvedskov 6,60 6,50 7,70 7,70 6,60 5,20 40,30
Jo Lorenz 6,50 7,60 11,20 10,60 10,20 8,20 54,30
Lauritz Nielsen 10,00 6,60 10,80 11,00 9,90 8,90 57,20
Total 28,40 23,10 35,10 32,30 30,70 27,90 177,50
 
Greve Gymnastik og Trampolin Greve I alt
Jeppe Plauborg Pedersen 8,00 6,90 10,40 11,65 10,70 10,30 57,95
Nikolaj Plauborg Pedersen 9,20 5,60 9,70 11,35 10,00 8,70 54,55
Tobias Agerskov Schultz 7,30 10,60 12,10 10,90 10,70 11,10 62,70
Yusuf Köylü 7,30 6,40 10,70 10,90 10,10 10,20 55,60
Total 24,50 23,90 33,20 33,90 31,50 31,60 178,60
 
U13
U14
Gymnastikforeningen Hermes Hermes I alt
Lucas Duran Pfeiffer 0,00 10,90 12,00 10,90 12,10 13,60 59,50
Noah Sahl vingtoft 0,00 11,30 11,60 0,00 9,90 13,80 46,60
Oliver Kabel 15,80 12,70 13,40 12,70 12,80 14,00 81,40
Sigurd Wendelboe Hjorth 9,20 11,60 11,50 13,85 11,80 13,60 71,55
Tommy Bar- Dayan 11,70 11,10 12,10 13,60 11,10 12,60 72,20
Total 36,70 35,60 37,50 40,15 36,70 41,40 228,05
 
Nakskov GF NGF I alt
Marcus Pedersen 6,30 6,50 7,80 7,95 6,90 6,50 41,95
Rune Carlsen 10,80 10,90 11,80 12,55 10,50 10,80 67,35
Silas Pedersen 7,20 5,70 7,50 7,75 6,60 7,30 42,05
Total 24,30 23,10 27,10 28,25 24,00 24,60 151,35
 
Greve Gymnastik og Trampolin Greve I alt
Alex David Surry 13,10 11,30 12,00 13,30 10,90 13,40 74,00
Emil Johansen 8,30 8,20 9,80 10,85 10,70 0,00 47,85
Mikkel Stokholm 16,30 12,30 13,50 13,60 13,20 14,10 83,00
Oliver Agerskov Schultz 9,30 11,20 11,00 13,70 11,30 11,20 67,70
Total 38,70 34,80 36,50 40,60 35,40 38,70 224,70