Hold - U8 Gymnaster - U8 Hold - U10 Gymnaster - U10 Hold - U12 Gymnaster - U12 Hold - U14 Gymnaster - U14
U8
Aalborg Idræts-Gymnastikforening I alt
August Holm Palm 5,00 2,80 1,10 5,50 6,20 5,60 26,20
Christopher Irgens Nørgaard 3,50 2,50 0,40 0,00 5,50 5,00 16,90
Clement Kjær Hanefelt Bundgaard 4,60 3,10 1,50 4,00 5,50 3,50 22,20
Elvis Andersen 3,30 2,60 1,40 4,30 5,10 4,00 20,70
Hamsa Hejndal Harb 3,90 1,90 3,00 4,70 5,20 5,20 23,90
Sebastian J. Jensen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sune Schrøder Bloksgaard 5,50 5,70 1,50 5,90 6,20 5,30 30,10
Total 15,10 11,60 6,00 16,10 17,90 16,10 82,80
 
GymAalborg I alt
Alexander Mok Olsen 2,80 2,30 4,10 4,30 2,00 2,50 18,00
August Ettrup-Christensen 3,80 2,90 3,10 3,80 2,70 2,70 19,00
Eldin Ljubija-Djokovicnkic 5,20 4,40 2,60 5,10 4,30 4,40 26,00
Mikkel Sirius Olsen 4,00 3,40 3,80 4,40 3,10 3,50 22,20
Noah Rasmussen 5,50 4,10 2,20 5,20 4,70 5,70 27,40
Total 14,70 11,90 11,00 14,70 12,10 13,60 78,00
 
Greve Gymnastik og Trampolin I alt
Felix Catalan 5,10 4,20 1,30 4,80 3,90 4,80 24,10
Gustav Schultz 5,00 4,30 1,60 5,30 4,50 3,80 24,50
Lucas Haugaard Hansen 4,90 4,20 0,40 5,20 4,70 5,20 24,60
Total 15,00 12,70 3,30 15,30 13,10 13,80 73,20
 
U10
Greve Gymnastik og Trampolin I alt
Mano Lander 8,20 0,00 5,30 7,90 7,10 7,30 35,80
Mingus Zack Hansen 7,30 6,90 4,40 7,80 7,00 7,20 40,60
Nero Maleec Yilan 7,20 6,80 3,70 7,40 7,40 8,80 41,30
Nicolai Hejlesen 7,50 4,20 6,00 7,10 6,90 6,00 37,70
Noam Lander 4,20 3,50 0,20 5,00 3,60 4,70 21,20
Oliver Mesfin Due Jessen 7,70 7,00 5,20 6,10 6,90 7,40 40,30
Tobias Skjoldegaard 6,50 5,70 5,90 6,80 6,80 6,70 38,40
Total 23,40 20,70 17,20 23,10 21,50 23,50 129,40
 
Aalborg Idræts-Gymnastikforening I alt
Adam Lykke Scheel Hestbech 7,30 6,50 5,70 7,30 7,50 8,00 42,30
Frej Jørgensen 7,90 6,60 4,50 5,90 6,60 8,30 39,80
Jonas Klit Bejder 5,80 7,20 5,00 7,40 8,10 9,30 42,80
Oscar Storm Guldstrand Thomsen 6,80 6,30 5,30 7,40 7,10 8,10 41,00
Total 22,00 20,30 16,00 22,10 22,70 25,70 128,80
 
Vejlby IK (VIK) I alt
Bjørn Dengsø Kristensen 5,00 4,90 2,10 4,80 5,40 4,50 26,70
Frederik Mark Møller 8,00 5,60 6,70 6,90 7,30 6,90 41,40
Holger Sørensen Andreasen 7,90 7,70 7,10 7,40 7,30 8,40 45,80
Johan Mølgaard Mogensen 0,00 0,00 5,60 5,80 6,00 6,00 23,40
Magnus Cramer Bjørn 7,70 4,60 4,40 6,70 6,50 7,80 37,70
Magnus Dengsø Kristensen 7,50 4,80 5,30 7,30 6,20 7,80 38,90
Total 23,60 18,20 19,40 21,60 21,10 24,00 127,90
 
Gefion I alt
Mikkel Rosendahl 5,00 5,00 1,80 6,10 5,30 4,40 27,60
Pablo Feit-Saugar 4,00 6,20 1,90 6,20 5,80 4,70 28,80
Rasmus Fardan 5,00 4,50 1,80 5,90 6,00 5,20 28,40
Theodor Waage 5,60 5,00 1,30 6,30 4,70 3,80 26,70
Total 15,60 16,20 5,50 18,60 17,10 14,30 87,30
 
U12
Vejlby IK (VIK) I alt
Anton Emil Kjørup 11,80 6,20 9,40 8,30 10,90 9,00 55,60
Bastian Sørensen 7,70 7,80 3,70 7,20 7,80 9,20 43,40
Marius Jensen 6,70 5,30 3,40 7,70 7,10 9,00 39,20
Noah Blix Kristensen 6,10 7,70 7,80 8,30 9,30 8,80 48,00
Oliver Leicht 8,50 8,50 8,60 8,00 8,10 9,40 51,10
Sylvester Lykke Kjær Simonsen 8,10 7,70 4,30 7,80 7,50 9,40 44,80
Total 28,40 24,00 25,80 24,60 28,30 28,00 159,10
 
Gefion I alt
Diego Feit-Saugar 11,60 7,00 9,30 8,00 9,50 9,50 54,90
Erik Ingimarsson 10,60 5,40 5,40 7,90 7,50 7,10 43,90
Marcus Ravn 5,60 5,60 1,40 5,30 6,10 5,70 29,70
Total 27,80 18,00 16,10 21,20 23,10 22,30 128,50
 
Gymnastikforeningen Hermes I alt
Andreas Poulsen 6,30 6,40 5,30 0,00 7,30 7,70 33,00
Dennis Spesivtsev 7,10 7,70 7,30 11,20 10,90 5,60 49,80
Jonas Hjuler Ammari 7,50 6,00 5,60 7,70 6,80 7,70 41,30
Oskar Fjendbo Heimann 7,90 5,90 5,50 7,70 8,40 9,60 45,00
Otto Eamon De Freitas 7,30 4,80 4,10 6,90 6,30 8,20 37,60
Sebastian Løvenfalk Kyllesbech 8,20 7,60 6,40 8,30 7,60 9,20 47,30
Sixten Gleie 7,60 7,30 5,20 7,60 6,60 7,30 41,60
Willads Windeløv 6,80 5,60 6,40 6,60 7,50 7,10 40,00
Total 23,70 22,60 20,10 27,20 26,90 27,00 147,50
 
Viborg GF I alt
August Burvil 9,40 9,20 0,00 0,00 0,00 0,00 18,60
Christoffer Berg Vels Jensen 5,80 5,40 4,30 7,50 6,00 6,00 35,00
Lasse Vestergaard Jensen 6,30 2,80 4,60 6,20 5,80 5,70 31,40
Magnus Lauth Greve 5,90 2,70 4,50 6,40 6,20 6,20 31,90
Total 21,60 17,40 13,40 20,10 18,00 17,90 108,40
 
U14
Greve Gymnastik og Trampolin I alt
Jeppe Plauborg Pedersen 0,00 7,90 5,60 0,00 8,80 10,00 32,30
Markus Torp Hansen 7,40 0,00 0,00 8,00 0,00 0,00 15,40
Nikolaj Plauborg Pedersen 6,60 7,20 5,00 8,10 7,70 9,00 43,60
Tobias Agerskov Schultz 7,30 8,30 8,40 11,40 10,20 9,00 54,60
Total 21,30 23,40 19,00 27,50 26,70 28,00 145,90
 
GymAalborg I alt
Alexander Molin Elkjær 7,60 4,10 2,60 7,30 6,20 6,30 34,10
Daniel Münzer 6,30 5,00 5,20 0,00 5,50 6,00 28,00
Fillip Rohde 6,70 6,00 0,00 7,80 7,70 9,80 38,00
Jakob Krogh Kristensen 0,00 5,90 10,30 7,80 11,60 10,50 46,10
Tobias Søltoft 0,00 0,00 0,00 5,70 0,00 0,00 5,70
Vincent Hooghoudt 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Total 20,60 16,90 18,10 22,90 25,50 26,60 130,60
 
Aalborg Idræts-Gymnastikforening I alt
Filip Ege Nielsen 0,00 8,20 9,00 0,00 10,40 11,80 39,40
Frederik Bech Aagaard 6,50 4,30 4,10 5,90 6,00 7,80 34,60
Karl Emil Bejder 5,70 6,90 5,50 0,00 7,00 8,20 33,30
Ludvig Lambert 6,30 7,80 7,70 8,50 8,90 9,50 48,70
Total 18,50 22,90 22,20 14,40 26,30 29,50 133,80
 
Gymnastikforeningen Hermes I alt
Albert Keissner 5,30 5,40 2,10 5,60 4,20 4,40 27,00
Balder Vinter 6,80 5,60 6,10 7,20 6,60 7,70 40,00
Bror Gleie 5,90 6,30 1,90 6,60 4,90 5,30 30,90
Emil Wiese Tokunaga 7,40 8,10 5,90 6,70 7,70 8,30 44,10
Jens Arvid Filtenborg Tvedskov 7,00 6,50 5,10 7,60 7,40 7,50 41,10
Lauritz Nielsen 8,40 5,60 8,20 10,10 8,20 9,00 49,50
Phillip Eugen Verwohlt 5,40 4,00 2,00 6,40 3,00 3,70 24,50
Total 22,80 20,90 20,20 24,90 23,30 25,00 137,10